| Daniel34 a întrebat:

Salut.
Am o problema la telefon. Am pus cardul de memorie mai vechi ( si cred ca era virusat ). Nu-mi mai apar fisierele de pe telefon ( fisierele telefonului ). Precizez ca telefonul este nou. Dau FUNDA celui mai bun raspuns!!

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

Scoate cardul de memorie, da-i un restart la telefon, descarca-ti avg antivirus de pe Magazin Play si scaneazxa telefonul. Apoi baga cardul si scaneaza din nou!

| Daniel34 explică (pentru thisisMirel):

Pai nu vreau sa mai folosesc cardul. Vreau doar sa-mi apara fisierele de la telefon pe pc.

4 răspunsuri:
| QueenG a răspuns:

Pai daca vrei sa-ti apara fisierele pe PC, va trebui sa-i dezinstalezi antivirusul. Daca tot au virusi.

| Tahu2002 a răspuns:

Cauta pe telefon "revenire la setarile din fabrica" si se reseteza tot telefonul

| Daniel34 explică (pentru Tahu2002):

Nu a mai fost nevoie ca si-a revenit, dar apreciez totusi ca ai raspuns asa ca-ti dau funda!