| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema..pe 10 am reincarcat si mi-am activat o extraoptiune.Pe langa asta, imi mai ramasesera 3 euro credit in cont. Astazi,cand am intrat la "Balanta cont", am afla ca mai am cred 2, 56 euro credit, fara sa consum minute/internet/mesaje in afara de cele incluse in extraoptiune.
Pe ce mi se duce creditul si exista vreo posibilitate de a bloca (sau ceva de genul) creditul ca sa nu se mai consume aiurea?
P.S. asa mi s-a intamplat si luna trecuta.

3 răspunsuri:
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Si de la prepay suporter ia cate ceva pentru fiecare mesaj

| me92 a răspuns:

Serviciile gen "balanta cont" costahappy

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Serviciile gen "balanta cont" costa iti ia cv credit!
Funda?