| GhostRiderr a întrebat:

Mi-am reincarcat cartela PrePay cu 5 euro! Si cand vreau sa imi activez optiunea din Orange Young imi scrie ca, contul meu este in perioada de gratie si sa reincerc peste cateva ore! Si deja de 2 zile imi este asa! Si am 500. 0254 eurocenti ..si pot sa apelez...dar nu ma lasa nici macar sa vad optiunile din Orange >Young.! AJUTOOOOOOOOORR!

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Du-te la un magazin Orange si prezinta-le problema sau suna la Informatii Client sau trimite-le un mesaj pe site-ul lor.