| GigiMenta a întrebat:

Am o problema si nu stiu daca e ceva grav.
Am un s8+ din ziua in care a aparut. Telefonul merge brici si nu am deloc probleme cu el..cu partea de soft. Insa de cateva saptamani bune am observat o schimbare a culorii in unele parti ale ecranului.
Si se poate observa doar pe alb. De la jumatatea ecranului in jos este schimbata culoare..ca un gri foarte deschis, dar se observa doar daca te uiti un pic mai atent.
Sincer, ma deranjeaza chestia asta si nu stiu daca este genul de problema care se repara singura. De aceea vreau sa stiu ce e mai exact si daca poate deveni mai grav. Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca se vede display-ul in doua sau mai multe nuante diferite, aceea problema este din cauza display-ului.
Daca este vizibil, il poti duce inapoi in garantie.

| Cosmin_George_1990 a răspuns:

Se duce display-ul incet-incet o sa se faca tot ecranul, du-l in garantie