| vegeta a întrebat:

Salut am primit si eu un Nokia N8 de la cineva dar are o problema e spart Touchscreenu dar in rest se aprinde merge asa numai ca nu poti sa umbli pa el din cauza ca e spart Taciu in fine acuma eu am zis asa hai sa-mi fac comanda de Touchscreen si sa-l fac, acuma zis si facut intru pa net fac comanda care ma costa 55 de lei cu tot cu transport pentru ca mi-au zis ca mil pune prin fan curier si ajunge maine! Acuma problema e alta in seara asta am zis hai sa desfac telefonul sai scot Taciu defect si maine cand il primesc pe cel nou sal introduc dar ce sa vezi cand am desfacut telefonul am descoperit ca Taciu arata altfel pe dedesubt fata de cel pe care il comandasem dupa net si mai precis o banda care se prinde de la Taci in telefon aceasta de la telefonul meu fiind in partea de sus de la camera 3 g sau de la difuzor si cea originala pe care am facut-o si comanda fiind pozitionata in partea de jos si acuma am zis sa caut pe net si sa vad care e treaba zis si facut am cautat pe net si am descoperit ca telefonul meu este copie si ca este o replica de Nokia n8! Acuma am gasit si Taci pentru aceasta replica care costa undeva la 65 si cu tot cu transport ma costa 75 de lei si acuma eu va intreb merita acesta replica aceasta investitie? este bun acesta replica are Wifi merge bine netu?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti jalnic la scriere si la exprimare. Faci comanda de Taci(touchscreen)si apoi il desfaci si tragi concluzia ca nu seamana cu ce ai comandat tu.Ce inaltime ai? Ca ti-ai luat o teapa cat tine de mare.De la acel cineva.

Răspuns utilizator avertizat