| Parkour4Soul a întrebat:

Salut am primit un telefon cadou un Samsung Samsung i907 Epix dar din pacate e in germana si nu reusesc sa il schimb in romana sau engleza.

7 răspunsuri:
| alextotal a răspuns:

Salut. Setari - schimare limba - romana.

| Univex a răspuns:

Salut! Intra pe Einstellung care inseamna setari si apoi cauta Sprachen care inseamna limba iar apoi cauta limba engleza sau ce limba iti doresti.Succes!

| Parkour4Soul explică (pentru Univex):

Nu am Sprachen pe acolo am cautatstraight face

| Univex a răspuns (pentru Parkour4Soul):

CE cuvine sunt la setari?

| Univex a răspuns (pentru Parkour4Soul):

Atunci cauta zurücksetzen si da reset la telefon..Succes

| Parkour4Soul explică (pentru Univex):

Am dat Hard reset si tot nu ma pune sa aleg limba...o sa reinstalez rom-ul.sa vad daca merge

| Univex a răspuns (pentru Parkour4Soul):

Atunci mai cauta inca odata la Einstellung cuvantul Sprachen...