| patricia17 a întrebat:

Buna
Nu reusesc la Facebook sa schimb din engleza in romana, am incercat sa caut, dar nimic... FUNDA

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Deloghează-te şi intră pe pagina principală nelogată. În stânga jos o să-ţi apară limba pe care o foloseşti acu. Dai click pe ea şi o să-ţi apară o listă. Alegi română de acolo şi dai ok. Dai un refresh paginii şi intri în cont. Va fi în română.

| kar1GaNNN a răspuns:

Dai pe sagetuta aia unde te si deconectezi, scrie " Setari ", dai pe setari si iti va arata acolo Nume, parola, si undeva penultimul rand scrie " Limba" si il muti pe romana.

Nu e nimic conplicat.

| positivity a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings
Poți seta limba dorită de la „Language".