| cipi90 a întrebat:

Salut,am pus parola unui card micro sd prin ajutorul unui Nokia 300, acum incerc sa bag cardul in alt telefon si nu mi-l citeste,in pc la fel,nu il gaseste, nici macar nu imi cere parola! cum sa fac sa salvez datele importante de pe card? parola o stiu

1 răspuns:
| DEADEND a răspuns:

Nu parola e de vina, Cardu e virusat, si mie mi s-a intamplat.Incearca sa il bagi intr-un cititor de card care il bagi in pc si formateazal. Dupa o sa iti mearga happy funda?