| edy423 a întrebat:

Salut, am restat telefonul din fabrica si mi s-au sters contactele.Help! Cum le pot recupera funda!

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai avut un cont de Google cu o adresa de Gmail s-ar putea sa ai contactele in Gmail, Adrese.

| untu a răspuns:

Daca ai numere de telefon memorate pe telefon, nu ai cum sa salvezi decat pe cele memorate pe cartela SIM!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor)) cu mesaj pe facebook "mi-am resetat telefonul, rog toti prietenii sa-mi trimita mesaj cu numele lor!"

| edy423 explică (pentru Th3AbSinTh3):

rolling on the floor) nu serios acum cum facrolling on the floor)))

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru edy423):

Serios, l-ai resetat, a sters tot, cum vrei sa le mai recuperezi?

| NellieLovett a răspuns:

Pai nu mai poti

| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Poti sa le recuperezi daca ai avut cont de gmail sau daca ai facut vreo copie de rezerva a tuturor datelor ce le-ai avut in telefon pe cardul de memorie! Dai restaurare de pe card si iti intra tot ce ai avut din nou pe telefon (bineinteles cum am zis si la inceput daca le-ai avut salvate pe card daca nu, nu ai cum sa le recuperezi)

| Dragan_Teo_1994 a răspuns:

Nu poti

| AdrianRM a răspuns:

Din păcate nu poti.Doar daca le ai salvate in SIM...