| LasaNumele a întrebat:

Am scapat telefonul (s3 mini) pe jos si s-a facut un punct mic pe el si seara cand am umblat pe el n-avea nimic dar dupa ceva timp avea o crapatura. cum pot sa o rezolv? FUNDA,, va rog ajutor

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori il lasi asa, ori ii schimbi ecranul. N-ai alta solutie! Este in jur de 280 lei plus manopera. Daca vrei sa schimbi singur uite un videoclip: https://www.youtube.com/watch?v=aaM04AT4Pa4
Este asemanator si la al tau.

2 răspunsuri:
| OnTheTop a răspuns:

Crapatura nu ai cum sa o faci sa dispara. Ori o schimbi, ori o folosesti asa cum este.

| LasaNumele explică:

Vreau sa stiu cat e cel mai ieftin ecran sau... Folie dinaia groasa