| AleexNC a întrebat:

Am și eu două întrebări:

1. Ce părere aveți despre telefonul Allview P9 Energy Mini?
Eu am avut o experiență proastă cu telefoanele din gama Allview, dar acesta pare bun. M-am gândit să-l achiziționez până-mi permit ceva mai performant, am însă dubii în privința asta. Nu știu dacă merită.

2. Ce telefoane, până în 1.500 de lei, cu cameră (spate) performantă și autonomie decentă mi-ați recomanda?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

1. E ok, dar la suma aia mai repede iti iei un P8 lite.
2. Incearca P10 Lite https://l.profitshare.ro/l/3741873 la 1300 ron, bateria te tine foarte mult, si se incarca foarte rapid, intre 1-2 ore, si te tine in functie de o utilizare medie 2-3 zile cel putin, minimum 1 zi daca stai pe el. Pozele sunt foarte superbe. https://www.instagram.com/explore/tags/huaweip10/?hl=en exemple de poze facute cu camerele Leica.
Poti opta pentru un J7, pentru un P8 (desi mai bun ar fi P10 lite la camera) sau un Allview P8 Energy lite. Oricum, ia cu incredere P10 Lite, il poti returna daca nu esti multumit