| lucyaan983 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Vreau sa imi iau un telefon la abonament si nu sunt foarte hotarat. Oscilez intre cateva telefoane: LG Optimus L5, Allview P5, ZTE Grand X In, Huawei Vision. Daca se poate, spuneti-mi si mie avantaje, dezavantaje si probleme ale celor 4 telefoane, cei care aveti sau ati avut astfel de telefoane sau cei care pur si simplu se pricep la telefoane. Mentionez ca o sa il folosesc la facebook, internet, ceva jocuri, iar cateodata si vorbesc mai mult la el, deci nu vreau ca bateria sa ma tina "3 ore".
Va multumesc anticipat si sper sa ma ajutati sa iau o hotarare!

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

E bun si la un pret accesibil.

7 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Care Allview P5 ca este Allview P5 Quad, P5 Mini, P5 Aldro? Oricum tot Allview iti recomand sunt telefoane bune sub brand romanesc, la care pretul nu este foarte mare.

| lucyaan983 explică (pentru Andrei1099):

Imi cer scuze, este vorba de P5 Alldro.

| Andrei1099 a răspuns (pentru lucyaan983):

E bun si la un pret accesibil.

| aly300 a răspuns:

Eu am Allview p5 si e foarte bun ma tine bateria cam 30-40 de ore la gpu sta un pic mai prost dar ramul si procesorul sunt rapide

| angi_4331 a răspuns:

Huawei Vision, pentru ca e un telefon foarte bun, din toate punctele de vedere.

| lucyaan983 explică:

Nu mai zice nimeni nimic?

| lucyaan983 explică:

Se pare ca Allview P5 Alldro nu se mai gaseste, deci a iesit din lista.

| lucyaan983 explică (pentru lucyaan983):

Vreau sa termin cu intrebarea asta dar nu stiu cum.