| Alessya90 a întrebat:

As avea mare nevoie de parerile unor persoane care se pricep cat de cat la telefoane.
In momentul de fata am un Allview X2 Soul Mini pe care sunt hotarata sa il schimb. Oscilez intre HTC M8 si Huawei P8 Lite. Am nevoie sa faca poze bune, clare, de o calitate decenta si sistemul sa fie ok.
Astept parerile voastre.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Mergi pe Huawei p8 lite si nu o sa regreti.

| sparky34 a răspuns:

Eu mi-am cumpar de aici Huawei p8, dar nu in varianta lite.E mult mai bine echipat ca lite.
https://www.arsis.ro/telefon-huawei-ascend-p8-4g-16gb-black-2801.html