| oltenasu2010 a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de sfaturile voastre, am un Nokia c5-03 si am gasit sa il dau la schimb pe un Samsung galaxy s plus, pe internel la mana a doua este vreo 600 de RON, iar al meu este la 300 Ron, baiatu acela spune ca vrea schimb pe schimb ca are o fisura in ecranul protector undeva in partea de jos a ecranului. Ce ziceti merita sa il dau? Ma gandesc ca poate va avea probleme cu touch-ul, sau sa nu il tina bateria.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Ceea ce pare prea frumos ca sa fie adevarat, e prea frumos ca sa fie adevarat. Ai un telefon foarte bun, nu merita riscul. Tu ai da telefonul tau pe altul la jumatate de pret, daca ai avea...camera sparta? Nu ai prefera sa il repari pe-al tau?
Vorbesc din experienta.

2 răspunsuri:
| Neexistenta a răspuns:

Nu merita sa il dai!

| StefiStefik a răspuns:

Pai,daca are o problema inseamna ca va merge cat de cat bine.Dar, am avut si eu problema asta si mi s-a intamplat la Samsung Galaxy s3 si tachscreen-ul mergea la fel de bine deci...cred ca va merge si la asta. Funda?