| vic00004 a întrebat:

am si eu o intrebare: ce sa aleg dintre Samsung galaxy s3 si HTC one x? vreau si parerea voastra,, multumesc.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 I9300, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......1_2039.php

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

S3 net mai bun decat HTC one x mai ales ca bateria la one x este mica fata de s3 si dupa cateva ore o sa se prapadeasca

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Logic ca S3! Daca HTC One X ar fi mai bun, S3 nu ar avea acest succes!
Avantaje S3 :
+Ecran (Super AMOLED vs Super IPS LCD2)
+Gorilla Glass 2
+Dimensiune Ecran (4.8" vs 4.7")
+SD Card SLOT
+Varianta 64GB
+Inregistrare video FullHD (30FPS vs 24FPS)
+Camera Frontala (1.9MP vs 1.3MP)
+CPU mai bun
+Baterie

Avantaje One X:
+Dimensiuni

vezi?

| vladelvis a răspuns:

S3 normal, HTC one x destul de bun dar s3 mult mai bun iti recomand s3

| Horia1313 a răspuns:

S3 e de calitate si performant

| Octavian007 a răspuns:

Niciunul
asteapta sa apara pe piata din Romania Sony Xperia Z care le face de ras la toate capitolele
Dintre ele doua as alege HTC One X pentru ca este facut din materiale mult mai bune decat s3 (care e tot din plastic si iti aluneca mereu din mana) iar la celelalte e diferenta foarte mica intre cele doua dar as alege HTC pentru ca e mult mai bine construit