| narcis14 a întrebat:

E normal ca la un LG optimus g dinc ei doi gb de ram sa am liberi intre 1.3gb si 1 g? Iar autonomia bateriei se va marii in timp? Telefonul e abia cumparat

1 răspuns:
| YoAleXXander a răspuns:

Da este normal! Chiar daca l-ai cumparat este normal si sa iti explic si de ce, orice telefon pe care il ei si iti spune ca are sa zicem 2 gb ram e normal ca 1 gb sau chiar mai putin sa ii foloseasca sistemul..sau exact ca la memorie daca ai 16 gb memorie 5 ii foloseste si 11 iti raman liberi..Nu are cum sa se mareasca autonomia bateriei, oricata economie tot se descarca o data la 2-3 zile depinde de telefon! Baftawinking