| Stroe_Razvan_1992 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, mi-am cumparat recent un iphone 6s de la Orange si la durata apeluri imi apar 11 ore vorbite, e normal sa vina asa, sau a mai fost folosit?

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

A fost folosit cu singuranta iar cel care il avea l-a dat inapoi ca nu ii mai mergea si i-au dat altu' intre timp ei l-au reparat si l-au revandut.

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

A mai fost folosit si au uitat sa-l reseteze. Nici testele nu dureaza 11 ore.

| Dimitrik a răspuns:

Sau poate a fost telefonul din showroom si a fost folosit de catre operatorii de la Orange.