| CelIntunecat a întrebat:

Salut am si eu o problema am gresit desnul de deblocare la telefon la prea multe ori si imi cere adresa de g-mail si cand o bag spune ca e invalida ce sa fac?

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Daca ti-ai schimbat parola intre timp, parola veche a ramas in telefon deci trebuie sa o bagi pe cea veche

| Juleuuss a răspuns:

Asta mi s-a întâmplat și mie! Până la urmă eu mi.am găsit parola în mesajele da la yahoo. Încearcă sa-ți faci alt cont de g-mail, pe pc! Poate că va funcționa. Baftă!

| DJMikeGMC a răspuns:

In primul rand dai detalii despre telefon ca sa pot sa te ajut. sunt expert dar nu te pot ajuta daca nu stiu modelul

| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Inchide telefonul si apoi porneste-l din nou