| George_Andrei_1998_tEqM a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Samsung Galaxy Core si la galerie mi-au fost creste niste foldere de la Facebook pe care nu le pot sterge. De ex: poza mea de profil e intr-un album, cea de la cover in altul. Ce pot sa fac sa le șterg?

2 răspunsuri:
| MOvidiu a răspuns:

Salut,umbla la setari si cauta optiunea resetarii din fabrica..telefonul revine la setarile initiale..ca si nou.

| pliotpaula a răspuns:

Daca ai facebook instalat pe telefon e normal sa apara. cred ca ai facebook conectat la tot ce ai in tel asa ca trebuie sal stergii sau cauti la setari sau pe internet despre telul tau.