| marius577 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema cu acest telefon.Am incercat astazi sa il incarc,insa telefonul nu recunoaste incarcatorul.
Am incercat si incarcarea prin cablu de date, insa fara succes.
Stie cineva care ar fi problema?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| 1791997 a răspuns:

2 probleme:
-cauta un incarcator original si incearca-l
-trebuie sa il repari
big grin

| marius577 explică (pentru 1791997):

Incarcatorul este original.Sa fie atunci problema de la telefon?

| Eduard_Ene_1999 a răspuns:

Telefonul e chinezarie asa am patit si eu sau a doua varianta este sa ii ei un incarcator original

| 1791997 a răspuns (pentru marius577):

Da e posibil sa fie din telefon mai stiu si eu un prieten care tot asa ii spune ca incarcatorul nu corespune si isi incarca bateria la un incarcator universal"sa nu fac prostia sa tai un incarcator si sa bagi + si - la baterie in timp ce se afla in telefon ca poti sa il arzi"