| galamaz a întrebat:

Am si eu o problema cu Iphone-ul meu 3GS. Am incercat sa ii fac un upgrade de pe Itunes.Totul a mers bine pana cand mi s-a inchis si dupa mi-a aparut sa aleg limba, tara si conectarea wifi. Dupa multe incercari nereusite imi tot arata 'iphone indisponibil'.ce trebuie sa fac sa mearga la loc? Heeeeeelp happy

Răspuns Câştigător
| Niku23 a răspuns:

Baga-l in DFU mode (il inchizi si dupa tii apasat pe butonul power pana apare sigla Apple pe ecran, si dupa fara sa dai drumul la power tii apasat pe butonul home 10 secunde, dupa fara sa dai drumul la home, dai drumul la power), il bagi in itunes si da-i restore. Astepti pana iti zice in iTunes ca e gata. Daca nci asa nu merge, mai bine te duci la un Apple store.