| alexionita2001 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Am un Alcatel One Touch Pop C7, problema fiind luminozitatea, adica nu pot sa umblu la setarile de luminozitate, nici sa scad, dar nici sa cresc luminozitatea. Stie cineva solutia la aceasta problema? (L-am resetat si tot nu merge)

Răspuns Câştigător
| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Cumva a prins ceva umezeala sau chiar lichide, daca da trebuie dus la un service unde sa fie curatat si daca e nevoie sa ii fie schimbata vreo piesa
Daca nu ai patit nimic de genul, te duci in orice caz la un service. Defectiunile de natura fizica nu pot fi reparate prin softul telefonului, sper ca te-am ajutat cat de cat. bafta

1 răspuns:
| a9lex88888 a răspuns:

Daca nu merge din setari incearca sa iti iei o aplicatie pentru luminozitate