| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu telefonul meu Allview e2 living. Cand il pornesc imi apare logoul Allview si ramana asa. Am incercat sa il resetez, am apasat pe butoanele volum up+power si am dat factory reset si dupa i-am dat restart dar tot la fel apare logul si ramane asa. Are vreo idee cineva cum as putea rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| AlexandRu_LlexuTzu_1977 a răspuns:

Probabil e softul de bine dar mai mult ca sigur este de vina softul. Mergi cu el la un MSERVICE si ti-l vor reinstala ei softul original al telefonului!
Funda?