| GabrielH3lyxMT a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Telefonul se numeste Allview p7 extreme. Problema este cand intru in Facebook telefonul isi da restart sigur.

Răspuns Câştigător
| Mark2012012 a răspuns:

Poate fi de la cardul de memorie ori de la virusi si atunci trebuie resetat telefonul sau are o eroare de care nu poti scapa decat daca te duci cu el la un service de telefoane

| GabrielH3lyxMT explică (pentru Mark2012012):

Virusi nu am, card sd nu suporta cred caa este o eroare

| GabrielH3lyxMT explică (pentru Mark2012012):

Ti-am dat funda. Ms

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu patesc la fel cu HTC de ceva timp. Si am mai auzit ca mai patesc si altii. Nu stiu ce ar putea fi.

| Pool77 a răspuns:

Virus?
Sau problema de soft?
Lasa-le in orice caz un Feedback celor de la Facebook, posibil sa-ti dea alta versiune.