| unnnamed a întrebat:

Salut.Am si eu o problema in legatura cu aplicatia default pe un telefon cu Android 4.0.4.Am avut instalat SMS GO PRO a mers excelent dar dupa un timp din cauza unor probleme a trebuit sa resetez telefonul la setarile din fabrica. Dupa resetare am instalat din nou aplicatiile pe care le aveam inclusiv GO SMS, dar de data aceasta primesc mesajele pe ambele aplicatii(respectiv GO SMS si aplicatie de mesagerie a telefonului).Am setat aplicatia GO ca implicit din toate partie...atat din programul de mesaj cat si din scurtaturi(agenda,jurnal apeluri). Devine enervanta treaba ca primesc mesajul de 2, 3 ori...adica pentru un mesaj trebuie sa il citesc din 2 locuristraight face.Am mai instalat si Espier SMS,Easy SMS, HI Message si aceeasi problema.Dau funda

1 răspuns:
| Andrei_Mija_1999 a răspuns:

In primul rand probabil ca nu ai sters si dalvikul cand ai resetat telefonul iar in al doilea rand te sfatuiesc sa nu mai utilizezi alte aplicatii de mesageria in afara de cea preinstalata deoarece fura date personalewinking