| anonim_4396 a întrebat:

Am un Huawei G6 si nu sunt multumita de aplicatia de mesagerie a telefonului, asa ca m-am decis sa instalez alta. Am inceercat Go sms pro, Textra etc., insa nu mi se trimit mesajele, dar cand primesc un mesaj, il primesc in aplicatia respectiva, nu in cea preinstalata. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| DoarEu291 a răspuns:

Ai incercat Hangouts?

| anonim_4396 explică (pentru DoarEu291):

Da, si nici cu Hangouts nu se trimit.
Mi-e greu sa cred ca doar prin intermediul aplicatiei preinstalate pot trimite mesaje. straight face

| DoarEu291 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine ma lasa prin Hangouts. o.O Nu stiu ce poate avea telefonul tau..Ai incercat o resetare din fabrica? Tot la fel face?

| anonim_4396 explică (pentru DoarEu291):

Da sad Chiar nu inteleg ce are...