| malonlux a întrebat:

Am si eu o problema si anume : folosesc webnwalk de la cosmote, merge bine net ul, dar nu ma pot conecta la yahoo messenger, nici cu ebuddy, nici cu slick, cu nimic. Folosesc un telefon Nokia N73. Mentionez ca a mers acum 2 zile, dar acum nu mai merge deloc. Va rog sa ma ajutati daca stiti ce pot face. Va multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu,cu setarile pentru webwalk nu merg aplicatile trebuie facute setari manuale pentru internet