| SorinELoo7 a întrebat:

TPU am probleme cu aplicatia de telefon eBuddy! Nu ma pot conecta pe Yahoo Messenger dar ma pot conecta pe facebook. Imi explicati si mie de ce nu ma pot conecta?

10 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Mai da si tu cate o funda la cate nevoie de ajutor ai la atatea intrebari.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Si noi de unde sa stim ce eroare iti da tie? raised eyebrows

| SorinELoo7 explică (pentru AndreiuuMrrr):

Imi zice sa verific daca am scris corect ID si parola! Am Nokia 3120 classic.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Da fundoii si iti zicwinking

| EvaneSScence a răspuns (pentru AndreiuuMrrr):

Nu dabig grin

| SorinELoo7 explică (pentru AndreiuuMrrr):

Din cate stiu eu se da Funda doar dupa ce se raspunde la intrebare si daca raspunsul este ajutator!

| SorinELoo7 explică (pentru EvaneSScence):

Nu-ti fa probleme, ca nu dau funda la cersetorihee hee

| EvaneSScence a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu dai nimanui! dar tot ceri ajutor cu 200 de intrebari rezolvate dar fara funda big grin

| SorinELoo7 explică (pentru EvaneSScence):

Asta depinde de raspuns. Dar din obisnuinta uit sa dau si funda tongue

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru SorinELoo7):

Am mai vazut intrebarile tare, erau 100% rezolvata si nu ai dat funda oh go on
Si in plus nu merge netu' din cauza ca telefonul' este fabricat in anul' 1650