| Catalinlupu23 a întrebat:

Salut,am si eu un j6 2018 si nu tine mult bateria mai ales la jocuri, telefonul nu are probleme cu bateria.De ce se descarca asa de repede si de ce in jocuri se descarca mult bateria? Poate sa fie din cauza husei ca are temperatura mare sau...
Astept raspunsuri bune de la voi.

Răspuns Câştigător
| IamJoKeR a răspuns:

Eu am un Samsung A 6 cumparat din oiembrie 2018 si la inceput ma tinea aproape o saptamana bateria iar acum ma tine 1 zi bateria, m-am speriat ca poate are ceva, asaca am fost frumos cu el in service si imi zice domnisoara care primeste toate produsele in garantie ca nu are nimic si este perfect normal sa ma tina o zi bateria, acummi-am luat un A6 + si ma tine 2-3 zile, fara jocuri decat Facebok, intagram, TPU si whats'app. Poti sa il duci in service sa iti schimbe bateria daca nu te tine deloc, mult succes

| Bogdan70001 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Cat **** mananci...
CUm *** ma la 3000mAh sa te tina o saptamana dracu, ca nu te tine o saptamana nici unul cu 10. 000mAh. Poate cu el inchis big grin

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"| Bogdan70001 a răspuns (pentru BananaZambitoare):
Cat **** mananci...
CUm *** ma la "

"userul utilizează un vocabular violent fapt raportat anterior. Userul trebuie cel puțin atenționat " - raportare efectuată

| Bogdan70001 a răspuns:

Toate intrebarile puse de tine pe TPU sunt la fel ca asta
Nu tine bateria pentru ca este foarte slaba.DU-te pe un XIaomi
J6 are abia 3000mAh, capacitatea asta nu era suficienta nici in 2017, dar mite acum laughing

MAi bine iti iei un XIaomi din 2017 alea mi se par cele mai bune telefoane produse vreodata. De exemplu la 650 lei gasesti un Redmi Note 4 cu 4100mAh