| brasdssss a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat Samsung A71. Doar mie mi se pare ca bateria se descarca repede? Am luat aplicatia AccuBattery si imi spune ca telefonul tine 5ore de cand telefonul e 100% pana la 0%. Isi poate cineva lua aplicatia sa-mi spuna ce ii apare lui? Ma adresez utilizatorilor de A71. Va rog mult

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Bateria la telefon se descarca daca calatoresti sau ai semnal mai slab, daca uiti gps ul activat, daca ai programe de ruleaza in fundal.Verifica si ce ti am spus.