| thuglifee a întrebat:

Salut.am si eu un LG optimus 7 model e900 am cablu de date la el dar cand incerc conectarea catre pc nu imi apare partitura pentru el in my computer desi imi arata ca este conectat si gata pentru folosinta am windows 7 dar poate imi trebuie un program pentru a naviga din pc pe telefon...ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Eu am patit la fel cu un Samsung.Imi citea doar ce era in memoria telefonului si nu si in card(nul vedea ca memorie externa) si trebuia sa selectez din telefon.Du-te la setari si vezi la optiuni conectare sau ceva asemanator sa fie selectat sa-l vada ca memorie externa

| thuglifee explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Pai dar telefonul are doar memorie interna 16gb si nu citeste nimic...

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Foarte tare. Daca are decat memorie interna du-te la Orange de unde l-ai luat, sau chiar si daca l-ai luat second, spune-i problema, si spune-i sa te ajute.Eu asa am facut si pentru ca no stiut si el o sunat la Bucuresti, am facut in direct ce-o zis, o mers, mersi si la revederewinking Nu-ti iau bani pentru atata