| Anonimiul007 a întrebat:

Salut am si eu un Samsung galaxy s8 si l am dus la garantie la eMAG la reparat. Am sunat la service sa vad ce problema avea iar acestia mi au specifucat ca displayu si bateria. Telefonu nu are nici o urma de fisura sau zgarietura. Trebuie sa platesc reparatia?

4 răspunsuri:
| Anonimiul007 explică (pentru TheRealFantasy):

Vreau doar sa stiu daca se plateste sau nu. stiu ca la ei e doar problema de soft sau cv

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Anonimiul007):

Nu conteaza care este defectul/problema, fie ea hardware sau software, daca nu ai provocat-o tu si e din vina telefonului atunci ei au obligatia de a iti repara telefonul gratuit in perioada garantiei.
Ar putea fi exceptii si astea de obicei cu toate regulile si politica lor sunt scrise pe foaia de garantie pe care o primesti cu produsul sau daca nu ai ceva de genul ar trebui sa existe una on-line pe site-ul lor.

| Anonimiul007 explică (pentru TheRealFantasy):

Ok multumesc mult!