| Cipri1993 a întrebat:

Salut, am uitat codul de siguranta la un Nokia C7 cum il pot afla? am cautat pe diferite site dar nu a mers cu acel master code sau ceva de genu, astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Cred ca cea mai buna varianta e sa iti bagi softul din nou pe el cu toate ca pierzi toate contactele si ce mai ai in memoria telefonului. insa o sa revina la setarile din fabrica. vezi daca nu cumva codul din fabrica este 00000 sau 1234, daca nu incearca *#7370#

| Cipri1993 explică (pentru HaKa93):

Nu este ca am schimbat codul si de aceea nu merge... si treaba nasoala e ca am uitat codu