| AlexDorinel a întrebat:

Salut, am un abonament la digi mobil si la scoala nu prea am semnal, in octombrie (cand am fost ultima saptamana la scoala ca dupa am trecut pe online) aveam semnal prost aveam o liniuta pe 4G si abia mi se incarca un site pe internet, oare pana in Aprilie cand incepem scoala o sa se rezolve?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

POATE. Dar LE-AI FACUT SESIZARE? E posibil ca lor sa le apara ca au emisie ok in zona si sa fie ceva interferente de care ei nu sunt constienti. Digi sunt destul de promti in rezolvarea problemelor, dar nu pot rezolva o problema daca nimeni nu le-o aduce la cunostinta!

| DeyCj a răspuns:

Nu prea cred că erdeesh-ul o să-și dezvolte rețeaua în așa timp scurt, dar este o soluție care te-ar putea avantaja și anume să-ți schimbi rețeaua de telefonie mobilă.
Sunt rețele ce-ți oferă net 4 g nelimitat și ai acoperire 4G mai peste tot.Și se poate și pe prepay, sau de ce nu cu portare de număr.

| Adrian5575 a răspuns:

Si eu am DIGI si tot slab este semnalul. Cand intru in dedeman, adio semnal. Poate o sa se rezolve.

| ReignForest a răspuns:

Schimbă rețeaua că și eu sunt pe digi și nu am semnal bun