| roby23 a întrebat:

Are cineva internet pe telefon de la digi? Poate sa imi spuna ce semnal au pentru apeluri si internet? sunt interesat sa mi fac un abonament la ei dar am inteles ca au semnal foarte prost

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cum o fi in alte parti dar la mine merge foarte bine. Oricum depinde si de telefon. Daca ai un telefon de 200-300 lei asa vei avea si serviciile. Daca iti iei un telefon de la 800 lei in sus vei avea un semnnal bun. Eu am un V1 Viper 16Gb luat cam cand era 863 lei si-mi merge foarte bine. Am avut smnal chiar si in munti, pe valea Cernei. Un telefon asemanator ca pret, Samsung, nu avea semnal.

| roby23 explică (pentru Salontanul):

Am un LG g3

| Salontanul a răspuns (pentru roby23):

Ala da! Va merge foarte bine. Oricum, in zonele in care RDS-RCS nu are semnal telefonul trece automat si gratuit pe ale celor de la Vodafone.