| TeamLana a întrebat:

Hey TPU!
Chestia asta, mă scoate din săraţi! x_x
Am un USB de la DIGI ( DIGI NET MOBIL ), şi merge ca naiba!
Am o liniuţă la semnal în casă, iar la şcoală (da l-am dus odată), era plin semnalul... waiting
Ştiţi cumva să îl fac să primească mai mult semnal? x_x
Mulţumesc mult!

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

La ce te astepi de la net mobil? Net-ul ala are o viteza de cateva sute de kb/s, poate si mai putin. Stick-ul ala are o cartela de telefon mobil in el, si functioneaza la fel ca un telefon mobil. Deci este normal sa aiba semnal mai slabut...

| roormaf12 a răspuns:

Cumpara-ti o antena pentru semnal...gasesti pe ori unde si nu e sumpa