| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! Am un Galaxy a12 caruia i-am schimbat recent display-ul (schimbat de mine,nu în service,display-ul fiind cu ramă). Acesta este funcțional, dar telefonul nu dă niciun semn de viață. Cum aș putea depista care este problema? Sunt mai multe variante și nu știu ce ar putea avea mai exact. Aș vrea să evit să schimb placa de bază.

1 răspuns:
| Ghicica_Silviu_1984 a răspuns:

Doar la service gsm asa am avut si eu dar nu faceau contact bine mufele displeiului