| AndrewAndy a întrebat:

am un galaxy S3 si azi mi-au disparut iconitele de contacte si telefon. Contactele inca le am ca am descarcat o alta aplicatie pentru contacte. De unde pot sa iau aplicatiile originale?

1 răspuns:
| sautean14 a răspuns:

De la Orange dar nu are rost sa bagi bani in el sa fiu incer la prima vedere mi-a placut am zis ca o sa fie cel mai performant tel al meu dar la aplicati face figuri tableta eboda vs Samsung galaxy s3 la aplicati win tableta eboda nu are rost mai bine ia-ti un iphone + ca galaxy s3 dupa 200 de zile de la pornire o sa se inchide dupa golirea bat.adica de ex tu ai telu de 400 de zile cand ti se descarca bateria adio tel s-a dus. deci dupa mine telu e un mare FAKE! ia-ti mai bine un iphone 4 sau 5 sau 3 ei bine eu ti-am dat un sfat.

Succes!