| Derpp a întrebat:

Salut,
Am un HTC DESIRE X si i-am spart din greseala(logic) display-ul. Am fost la Vodafone si mi-a zis ca este foarte scump.m-au indreptat catre un "baiat care se pricepe". Am fost la ala si mi-a spus ca ma costa in jur de 300RON..insa la Vodafone un prieten mi-a spus ca la fel.

6 răspunsuri:
| RovioSpace a răspuns:

Cum iai spart display-ul?

| Danciu821 a răspuns:

Du-te cu el in servis

| zuzualina a răspuns:

Mergi la Vodafone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, mai bine il vinzi

| Derpp explică:

L-am scapat pe ciment..la o petrecerehappy Credeti ca este bine sa ma risc la "acel baiat"?! Sau sa il duc la service vodafone..asta ar putea costa mai mult happy

| alc831 a răspuns:

Sunt interesat sa-l cumpar daca doriti sa-l vindeti... stima! 0723335700