| Ciocoiu_Florin-Andrei_1999 a întrebat:

am un HTC smart f3188 ..de deschide apare scris HTC apoi se inchid.....si face asa mereu....imi puteti spune ce sa fac cu el?

5 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Ce ai tu se numeste Low Brick si se poate repara fie prin schimbarea de rom, fie prin revenirea la setarile din fabrica.
Dar inainte de a iti explica ce trebuie sa faci trebuie sa te intreb un lucru, poti sa intri in modul rom recovery sau in download mod?

| Ciocoiu_Florin-Andrei_1999 explică (pentru panther2007):

Am revenit la setarile din fabrica ...si tot la fel face...si nu pot sa intru in alea

| panther2007 a răspuns:

Atunci daca nu poti intra inseamna ca ai parte de un Low Brick, iti recomand sa te duci la un service

| sori88 a răspuns:

Sa il resoftezi...