| ashta a întrebat:

am un HTC smart f3188 si face figuri. deci il deschid, imi arata sigla HTC si reporneste. so tot asa la infinit! as vrea sa incerc sai repun softul dar nu merge deoarece il conectez la pc si imi apare ca l-am conectat dar cand vreau sa intru nin programul de resoftare ni mil gaseste! va rog mult... poate aveti alte idei! funda

4 răspunsuri:
| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Mai ai garantie? daca ai du-te de unde l-ai luat sau intreaba un specialist succes!

| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

HTC e mai pretentios, mergi la un service.

| dori274 a răspuns:

Buna! Sfatul meu este de a merge in locul de unde l-ai cumparat sa ceri parerea unui om care se pricepe cu asa ceva. Probabil ca s-a virusat si trebuie resetat si acest lucru il poti face doar la un om priceput! Mult noroc.

| dori274 a răspuns:

Buna! Sfatul meu este de a merge in locul de unde l-ai cumparat sa ceri parerea unui om care se pricepe cu asa ceva. Probabil ca s-a virusat si trebuie resetat si acest lucru il poti face doar la un om priceput! Mult noroc. happy