| CatalinnKta a întrebat:

Am un Huawei Ascend G510 de 4-5 zile de la Vodafone, nou-nout si acum 2 zile nu a mers sa trimit nici macar un mesaj. Am crezut ca este o eroare de retea dar nici acum nu pot trimite mesaje. Ce este de facut pentru a putea trimite mesaje?
P.S: Modul Restrictionat la mesagerie este debifat.

6 răspunsuri:
| LoVeTrUe a răspuns:

Este Android, nu? Dar poti sa suni pe cineva, sau doar la mesaje nu reusesti sa trimiti?

| CatalinnKta explică (pentru LoVeTrUe):

Da. Android. Pot sa sun dar nu pot trimite mesaje.

| LoVeTrUe a răspuns (pentru CatalinnKta):

Atunci imi pare rau dar nu te pot ajuta....Am avut si eu o problema asemanatoare cu telefonul meu, dar eu nu puteam nici sa sun si nici sa trimit mesaje... SORRY

| Velicu_Mihai_1989 a răspuns:

Ai rezolvat ceva? si eu am aceiasi problema!

| CatalinnKta explică (pentru Velicu_Mihai_1989):

Da, am rezolvat. Am sunat la relatii cu clientii

| Velicu_Mihai_1989 a răspuns (pentru CatalinnKta):

Pai am tot sunat si eu si nu au facut nimic straight face nici nu mai stiu ce dracu sa fac...