| Mario252 a întrebat:

Salut, am un Huawei ascend y300 si cred ca mi-am sters softul din greseala. Imi apare doar imaginea de deschidere cu "Huawei", dar ramane asa, imi puteti da un link sau un sfat cum sa bag soft'ul in telefon sau daca e de la altceva? Daca e de soft dati-mi un link si explicati-mi putin. Nu prea as vrea sa il bag in service. Dau funda urgent, astept orice parere si raspuns.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu aveti ce sa faceti, dar va recomand sa duceti la un service autorizat de resoftware de la un anumit furnizorul respectiv prin comanda online HUAWEI!

1 răspuns:
| Illuminati2016 a răspuns:

Du-l în service