| RoxanaGhost a întrebat:

Salut am un Huawei Y530 si i-am schimbat recent cardul sd (de la 2gb la unul de 4gb) si pe cel de 4gb daca fac o poza sau screenshot, cand dau sa vad poza imi arata doar "Nu exista nicio miniatura"...Ce pot sa fac? sad

1 răspuns:
| WalkerAW a răspuns:

Salut! Intra in setari si formateaza cardul SD.SETARI-MEMORIE-CARD SD-FORMATARE
ATENTIE! Prin formatare stergi toate datele de pe cardul SD nu si din telefon! Dupa formatare da restart la telefon!
Funda?