| anonim_4396 a întrebat:

Am un Huawei Y6 2017 si de o zi, cand incerc sa il deschid apasand pe butonul de power, se aprinde blitzul in mod repetat, ecranul nefiind functionabil, este negru (se vede o lumina uneori simultan cu blitzul). Daca il pun la incarcat face incontinuu asa. Aveti idee de la ce este?

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Probleme cu placa de bază a telefonolui.Te sfătuiesc să mergi la un GSM specializat şi să constate problema, care din câte explici tu aici, este de nivel hardware.
O seară bună!