| ClaudiuOnciu a întrebat:

Salut, am un iphone 12 la care bateria tine exagerat de putin. Am schimbat bateria si am sesizat ca tine la fel de putin, adica 3 ore maxim, care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu avem de unde sa stim, "problema" pot fi multe, una dintre ele ar fi inlocuirea cu un acumulator nou dar neoriginal, sau mai poate fi acumulatorul original dar de proasta calitate, inferior, se pare din recenziile si la modele mai noi gen iphone 14 ca acumulatoarele la iphone sunt de calitate indoielnica, cele originale!
Sper ca romanii sa ia act si pe viitor sa renunte la mitul acesta ca iphone e tare, nu de alta dar sunt cel putin jalnice, nu stiu de ce lumea nu vede cum vad eu gama S de la Samsung sau chiar de ce nu telefoanele de performanta de HUAWEI, ne-am invatat sa credem ca ceea ce are renume in spate este si cel mai bun lucru, partial adevarat!

Exista masini mai tari decat Bugatti va intreb? da exista, se numesc Koenigseggwinking

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stai mult pe el, pare ceva normal. Desi nu ar trebui. Se pare ca ai o porcarie de iphone.

Bula
| Bula a răspuns:

La schimbare, din greseala ai confundat bateriile si ai monat inapoi pe cel vechi.

| cfrtobias a răspuns (pentru Bula):

O fi gresit service? poate nu a schimbat el singur...

| Standt a răspuns:

Poate cele 3 ore stai numai cu jocuri pe telefon?

| ClaudiuOnciu explică (pentru Standt):

Totusi, se spune ca are o atonomie de 17 ore chiar daca stai pe el chiar daca nu. Oricum si blocat tine 3 ore, orice as face cu el