| Ionuțmarian41 a întrebat:

Salut, am un iphone 5, iar ieri cand am incercat sa il bag la incarcat am constatat faptul ca apare ca si cum s-ar incarca dar totusi reactioneaza de parca nu ar face asta, adica se descarca. De la ce poate fi aceasta problema? Multumesc!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Opreste-l de tot si reporneste-l. Daca nu merge trimite-l in garantie sau la un service.

| FlorinCiokan a răspuns:

E de la iOS
Inchide telefonul. Tine apasat butonul home + butonu power. Daca nu se rezolva cu asta dai o resetare din setari.

| Ionuțmarian41 explică (pentru FlorinCiokan):

Am rezolvat, pana la urma se pare ca era o problema cu incarcatorul. Multumesc oricum

| UltraLex a răspuns:

Poate fi o eroare de soft mie la un 4s mi s-a blocat de tot nu vroia sa mai faca absolut nimic si la un 5s se blocase touch-ul si s-a rezolvat cu un resoft
Te duci la un service gsm si ii va face prima data un back up il va resofta iar apoi va introduce totul exact asa cum a fost
Deci nu vei pierde nimic (nici notificatiil)