| ninuionut a întrebat:

Am un iphone 5 si acum câteva luni adica 3-4 luni rămânea blocat cu mărul pe ecran. Si acum l am bagat la încărcat si nu mai da nici un semn. di ce cauza?

6 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Virus.Si mie mi s-a intamplat.

| ninuionut explică (pentru Idkidk):

Pai si cum il repar?

| Idkidk a răspuns (pentru ninuionut):

Păi la mine inca mai e virusul, poti sa te duci la un service, si ii spui ce ti s-a intamplat. Dar ca sa verifici : Da la setari, apoi la aplicatii care ruleaza, si daca este engriks acolo, sa imi spui!

| ninuionut explică (pentru Idkidk):

Pai daca nu se aprinde! cum vrei sa umblu in setari?

| Idkidk a răspuns (pentru ninuionut):

Pai apasa 30 -60 sec. pe butonul de pornire.

| alexxander25 a răspuns:

E posibil sa fi crapat placa de baza(lucru foarte problematic)... poti incerca sa il conectezi la pc printr-un cablu usb si sa il resetezi folosind itunes. Daca problema este de la placa de baza acest lucru nu va merge si va trebui inlocuita ceea ce poate fi destul de costisitor.