| Denissa1994 a întrebat:

Am si eu un iphone 3GS si astazi pe zi am consumat bateria pana la 0% si s-a stins seara cand la-am bagat la incarcat l-am last 2 ore si nu a aprins am verificat incarca dar degeaba dupa a dat sa porneasca si a ramas maru blocat pe ecran! Acum tot il tin la incarcat! Imi dati o idee ceva ce sa ai fac? Funda! :**

3 răspunsuri:
| anutzabnx a răspuns:

Scoate bateria si incearca din noubig grin

| Denissa1994 explică (pentru anutzabnx):

Si cum as putea sa ai scot bateria?

| 88Danyel88 a răspuns:

La Iphone nu poti scoate bateria pentru ca este lipita de carcasa din spate care iarasi nu poate fi scoasa asa usor.Eu iti sugerez sa o duci la un servis autorizat sa-l verifice. Sper ca te-am ajuta.