| gabrilion a întrebat:

Salut, am un iphone 6 de cam doua saptamani si azi am patit urmatoarea chestie, am observat ca daca tin degetul deasupra partii stangi a rastaturii se apasa singure tastele s si d si orice incerc sa apas se apasa cele una dintre ele din partea aia, aveti o solutie? Daca dau restart dispare problema dar reapare dupa

1 răspuns:
| Bucur_Petru_Dorin_1998 a răspuns:

E de la touchscreen, daca ai garantie la telefon, du-te cu garantia si explica-le ce problema ai cu telefonul.